ok

Trenutno poteka

Rezultati

Vsi rezultati so razvrščeni po urah. Klikni na tekmo za izpis več podatkov.

Ura Tekma Status Rezultat
12:00Kotarji : UniverzalA2 : 3
Kotarji Univerzal
Klavdij Ivančič
Aleš Gašperut
Jaka Sovdat
Žan Koren
Gašper Konavec
12:30Tik Tak : FD Črna LükjaB8 : 0
Tik Tak FD Črna Lükja
Jernej Leban
Jaka Leban
Matija Jarc
Blaž Skok
David Rutar
Peter Rutar
Boštjan Skok
Boštjan Skok
13:00žaga : Bajer MuhrankA2 : 2
žaga Bajer Muhrank
Anže Kurinčič
Sebastijan Žagar
Matija Koren
Patrik Pavšič
13:30Račja Luknja : MlekarncaB3 : 2
Račja Luknja Mlekarnca
Teo Božič
Teo Božič
Teo Božič
Tomaž Gregorčič
Luka Danijelič
14:00Bajer Muhrank : UniverzalA0 : 2
Bajer Muhrank Univerzal
Žan Koren
Gašper Konavec
14:30Mlekarnca : FD Črna LükjaB10 : 1
Mlekarnca FD Črna Lükja
Miha Konavec
Rok Urbančič
Rok Urbančič
Rok Urbančič
Rok Urbančič
Miha Konavec
Miha Konavec
Miha Konavec
Anže Štih
Tomaž Gregorčič
Blaž Kraner
15:00Kotarji : žagaA4 : 0
Kotarji žaga
Peter Benedejčič
Aleš Gašperut
Klavdij Ivančič
Klavdij Ivančič
Klavdij Ivančič
15:30Tik Tak : Račja LuknjaB4 : 0
Tik Tak Račja Luknja
David Rutar
Peter Rutar
Matija Jarc
Jaka Leban
16:00Bajer Muhrank : KotarjiA0 : 2
Bajer Muhrank Kotarji
Aleš Gašperut
Peter Benedejčič
16:30Mlekarnca : Tik TakB3 : 1
Mlekarnca Tik Tak
Nejc Pignatari
Nejc Pignatari
Tomaž Gregorčič
Blaž Skok
17:00Zuride : Bela NadižaC4 : 1
Zuride Bela Nadiža
Jani Ručna
Jan Kurinčič
Dani Vulikič
Kim Smrekar
Salih Skopljak
17:30Univerzal : žagaA5 : 1
Univerzal žaga
Žan Koren
Žan Koren
Žan Koren
Jaka Sovdat
Gašper Konavec
Niki Ivančič
David Lah
18:00Bela Nadiža : IdrskoC0 : 2
Bela Nadiža Idrsko
Matjaž Muznik
Martin Božič
18:30FD Črna Lükja : Račja LuknjaB0 : 0
FD Črna Lükja Račja Luknja
19:00Idrsko : ZurideC0 : 0
Idrsko Zuride
Matic Volarič
Jan Kurinčič
Kim Smrekar
19:50Mlekarnca : Bajer MuhrankKončnica2 : 0
Mlekarnca Bajer Muhrank
Rok Urbančič
Rok Urbančič
20:20Univerzal : Račja LuknjaKončnica5 : 1
Univerzal Račja Luknja
Gašper Konavec
David Lah
Žan Koren
Žan Koren
Gašper Konavec
Anjan Rakar
20:45Idrsko : Tik TakKončnica2 : 2
Idrsko Tik Tak
Matjaž Muznik
Mitja Koren
Peter Rutar
David Rutar
21:15Zuride : KotarjiKončnica2 : 1
Zuride Kotarji
Jani Ručna
Saša Leban
Peter Benedejčič
22:00Univerzal : IdrskoKončnica5 : 1
Univerzal Idrsko
Gašper Konavec
Žan Koren
Žan Koren
Žan Koren
Jaka Sovdat
Mitja Koren
Matjaž Muznik
Matic Volarič
Mitja Koren
Mitja Koren
22:30Mlekarnca : ZurideKončnica1 : 4
Mlekarnca Zuride
Anže Štih
Domen Ručna
Jani Ručna
Dani Vulikič
Matjaž Žuber
Luka Danijelič
22:30Mlekarnca : IdrskoKončnica2 : 0
Mlekarnca Idrsko
Miha Konavec
Luka Danijelič
23:00Univerzal : ZurideKončnica0 : 0
Univerzal Zuride

Lestvica

Seznam vseh skupin. VRSTNI RED EKIP NI PRAVILEN. ZA VEČ INFO ZA ŠANKOM.

Skupina A

# Ekipa Zmage Remiji Porazi Doseženi Goli Prejeti Goli Točke
1 Univerzal 3 0 0 10 3 9
2 Kotarji 2 0 1 8 3 6
3 žaga 0 1 0 2 2 1
4 Bajer Muhrank 0 1 2 2 6 1

Skupina B

# Ekipa Zmage Remiji Porazi Doseženi Goli Prejeti Goli Točke
1 Tik Tak 2 0 1 10 3 6
2 Račja Luknja 2 0 1 4 6 6
3 Mlekarnca 2 0 1 15 5 6
4 FD Črna Lükja 0 0 2 1 16 0

Skupina C

# Ekipa Zmage Remiji Porazi Doseženi Goli Prejeti Goli Točke
1 Idrsko 1 1 0 2 0 4
2 Zuride 1 1 0 4 1 4
3 Bela Nadiža 0 0 2 1 6 0

Ekipe

Seznam vseh ekip in igralcev

Kotarji

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Marko Marcola 4 0 0 0
Aleš Gašperut 4 3 0 0
Robi Gašperut 4 0 0 0
Jure Rakar 4 0 0 0
Klavdij Ivančič 4 3 1 0
Peter Benedejčič 4 3 0 0
Sandi Kramar 4 0 0 0
Simon Marcola 3 0 0 0
Mitja Gruntar 3 0 0 0
Simon Čebokli 3 0 0 0

Univerzal

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Jaka Sovdat 6 3 0 0
Gašper Konavec 6 6 0 0
Žan Koren 6 10 0 0
David Lah 6 1 1 0
Sebastijan Jermol 6 0 0 0

Tik Tak

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Peter Rutar 4 2 0 0
Boštjan Skok 4 0 0 0
David Rutar 4 5 0 0
Blaž Skok 4 2 0 0
Jaka Leban 4 1 0 0
Jernej Leban 4 1 0 0
Matija Jarc 4 1 0 0

FD Črna Lükja

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Tomaž Golob 3 0 0 0
Blaž Golob 3 0 0 0
Aleks Kozar 3 0 0 0
Blaž Kraner 3 1 0 0
Mirko Kukovec 3 0 0 0
Andrej Kukovec 3 0 0 0

žaga

Bajer Muhrank

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Matija Koren 4 0 0 0
Nejc Kemper 4 1 0 0
Tilen Kemper 4 0 0 0
Dejan Pavšič 4 0 0 0
Patrik Pavšič 4 1 0 0
Miha Šavli 4 0 0 0
Žan Kravanja 4 0 0 0

Mlekarnca

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Miha Konavec 6 5 0 0
Anže Štih 6 2 0 0
Rok Urbančič 6 6 0 0
Tomaž Gregorčič 6 3 0 0
Luka Danijelič 6 2 0 1
Jaka Skočir 6 0 0 0
Nejc Pignatari 4 2 0 0
Matija Grosar 4 0 0 0

žaga

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Dejan Uršič 3 0 0 0
Žarko Berginc 3 0 0 0
Anže Kurinčič 3 1 0 0
Luka Medved 3 0 0 0
Niki Ivančič 3 1 0 0
Sebastijan Žagar 3 1 0 0
Nejc Žagar 3 0 0 0
Andrej Melihen 3 0 0 0

Zuride

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Jani Ručna 5 3 0 0
Domen Ručna 5 1 0 0
Jan Kurinčič 5 1 1 0
Dani Vulikič 5 2 0 0
Marko Skočir 5 0 0 0
Kim Smrekar 5 1 0 1
Saša Leban 5 1 0 0
Matjaž Žuber 5 1 0 0

Idrsko

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Matej Muznik 5 0 0 0
Daniel Vuk 5 0 0 0
Matic Volarič 5 0 2 0
Matjaž Muznik 5 2 1 0
Martin Božič 5 1 0 0
Mitja Koren 5 2 2 1
Žiga Rot 5 0 0 0

Račja Luknja

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Anjan Rakar 4 1 0 0
Matija Hren 4 0 0 0
Dani Masten 4 0 0 0
Teo Božič 4 4 0 0
Dimitri Corrata 4 0 0 0
Jan Žnidaršič 4 0 0 0

Bela Nadiža

Ime Priimek Tekme Goli Rumen Karton Rdeč Karton
Valter Šušmelj 2 0 0 0
Andrej Lenkič 2 0 0 0
Srečko Gašperut 2 0 0 0
Nejc Lenkič 2 0 0 0
Patrik Ivančič 2 0 0 0
Aleš Keržič 2 0 0 0
Salih Skopljak 2 1 0 0

Strelci

Seznam vseh, ki so dosegli vsaj en gol.

# Ime in Priimek Ekipa Število golov
1 Žan Koren Univerzal 10
2 Rok Urbančič Mlekarnca 6
3 Gašper Konavec Univerzal 6
4 David Rutar Tik Tak 5
5 Miha Konavec Mlekarnca 5
6 Teo Božič Račja Luknja 4
7 Peter Benedejčič Kotarji 3
8 Aleš Gašperut Kotarji 3
9 Jaka Sovdat Univerzal 3
10 Klavdij Ivančič Kotarji 3
11 Jani Ručna Zuride 3
12 Tomaž Gregorčič Mlekarnca 3
13 Dani Vulikič Zuride 2
14 Nejc Pignatari Mlekarnca 2
15 Anže Štih Mlekarnca 2
16 Mitja Koren Idrsko 2
17 Matjaž Muznik Idrsko 2
18 Peter Rutar Tik Tak 2
19 Luka Danijelič Mlekarnca 2
20 Blaž Skok Tik Tak 2
21 Patrik Pavšič Bajer Muhrank 1
22 Salih Skopljak Bela Nadiža 1
23 Anže Kurinčič žaga 1
24 Niki Ivančič žaga 1
25 Sebastijan Žagar žaga 1
26 Kim Smrekar Zuride 1
27 Anjan Rakar Račja Luknja 1
28 Domen Ručna Zuride 1
29 Jan Kurinčič Zuride 1
30 Martin Božič Idrsko 1
31 Blaž Kraner FD Črna Lükja 1
32 Matjaž Žuber Zuride 1
33 Saša Leban Zuride 1
34 David Lah Univerzal 1
35 Matija Jarc Tik Tak 1
36 Nejc Kemper Bajer Muhrank 1
37 Jaka Leban Tik Tak 1
38 Jernej Leban Tik Tak 1